Gustaw EDU zajmuje się organizacją szkoleń, kursów i warsztatów. Oferujemy szkolenia zawodowe dla branży security, z dziedziny rozwoju osobistego, zarządzania, dedykowane dla managerów i właścicieli firm, osób zajmujących się podatkami i rachunkowością, zamówieniami publicznymi, także szkolenia z zakresu IT – np. obsługa programów, aplikacji i ich wykorzystanie w celu reklamowania prowadzonej działalności, tworzenie stron internetowych, czy też szkolenia z zakresu inwestycji osobistych. Realizujemy szkolenia na zamówienie z różnych dziedzin.

Kursy i szkolenia ochroniarskie w Szczecinie

Od 1998 r. szkolimy kandydatów i pracowników ochrony i , będąc w tym niekwestionowanym liderem na Pomorzu Zachodnim. W ramach programu są bloki prawne, managerskie, związane z psychologią, kryminologią czy kryminalistyką, ale i jest również pierwsza pomoc, wyszkolenie strzeleckie – przygotowujemy do egzaminu celem uzyskania pozwolenia na broń, uczymy technik interwencyjnych i samoobrony, szkolimy na licencję detektywa czy też kierowników oraz członków służby informacyjnej i porządkowej na imprezach masowych.

Do tej pory szkolenia realizowane były pod markami „Pomorska Niepubliczna Placówka Kształcenia Pracowników Ochrony Gustaw Securitas System” oraz „Gustaw Securitas – Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego”. Przeszkoliliśmy ponad 17.000 osób.

Dostępne szkolenia i kursy na ochroniarza:

Cele i założenia Gustaw EDU

Celem Gustaw Edu jest stworzenie idealnych warunków do przeprowadzenia profesjonalnego i efektywnego szkolenia dla Klientów indywidualnych oraz pracowników Państwa firmy. W naszym centrum znajdują się sale umożliwiające organizację szkoleń, kursów i warsztatów w kilku różnych grupach jednocześnie, gwarantując przy tym niezakłócony przebieg wszystkich spotkań.

Dla Państwa komfortu Gustaw EDU jest zamknięte dla gości z zewnątrz, nie będących uczestnikami szkoleń. Dysponujemy kompletnym wyposażeniem, a w razie potrzeb zorganizujemy każdą ilość dodatkowego sprzętu i udostępnimy sale do ćwiczeń.

Dlaczego Gustaw EDU?

Uznając swoich Klientów za największe dobro i klucz do sukcesów dążymy do efektywnego wykorzystania wiedzy i doświadczenia naszych partnerów strategicznych, ekspertów oraz specjalistów z wielu branż. Lubimy dzielić się tą wiedzą. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu usług szkoleniowych i adresowanie ich dla szerszego grona mieszkańców naszego regionu.

Celem Gustaw EDU jest zapewnienie kursantom możliwie jak najlepszych kompetencji zawodowych i przygotowanie ich do wykonywania wybranego zawodu. Naszym celem jest także danie możliwości uczestnikom szkoleń, aby mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania – dzięki szkoleniowcom, którzy mają szerokie doświadczenie i są ekspertami w swojej dziedzinie.

Zapraszamy do współpracy i do korzystania z naszych usług. Będziemy zachwyceni z każdego kontaktu, z każdej propozycji tematyki interesujących Państwa szkoleń – prosimy o mail na adres: info@gustawedu.pl

gg button

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha