Szkolenia — Szczecin

Gustaw EDU szkolenia zawodowe dla branży security. Realizujemy także szkolenia, kursy oraz warsztaty na zamówienie z różnych dziedzin (rozwoju osobistego, zarządzania, dedykowane managerom i właścicielom firm, osobom zajmującymi się podatkami i rachunkowością, zamówieniami publicznymi, także szkolenia z zakresu IT – np. obsługa programów, aplikacji i ich wykorzystanie w celu reklamowania prowadzonej działalności, tworzenie stron internetowych, czy też szkolenia z zakresu inwestycji osobistych).

Gustaw EDU — szkolenia w Szczecinie

Wierzymy, że dobre przygotowanie merytoryczne oraz ćwiczenia praktyczne pomagają w realizacji obowiązków zawodowych w każdej branży, dlatego w Gustaw EDU stawiamy na dobór odpowiedniej kadry (dobrzy pedagogowie i szkoleniowcy, ale jednocześnie praktyktycy z bogatym doświadczeniem zawodowym w wybranej dziedzinie), a także przygotowywanie szkoleń odpowiadających ciągle zmieniającym się wymaganiom w wielu zawodach. Chcesz zdobyć dodatkowe uprawnienia bądź zwiększyć swoje kompetencje? Weź udział w naszych szkoleniach organizowanych w Szczecinie!

Kursy i szkolenia dla kandydatów i pracowników ochrony w Szczecinie

Od 1998 r. szkolimy kandydatów i pracowników ochrony, będąc w tym niekwestionowanym liderem na Pomorzu Zachodnim. W ramach programu jest wyszkolenie strzeleckie – przygotowujemy do egzaminu celem uzyskania pozwolenia na broń, techniki interwencyjne i samoobrona, pierwsza pomoc, są też bloki zawodowe, prawne, managerskie, związane z psychologią, kryminologią czy kryminalistyką. Szkolimy także na licencję detektywa czy też kierowników oraz członków służby informacyjnej i porządkowej na imprezach masowych.

Do tej pory szkolenia realizowane były pod markami „Gustaw Securitas – Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego” oraz „Pomorska Niepubliczna Placówka Kształcenia Pracowników Ochrony Gustaw Securitas System”. Przeszkoliliśmy ponad 18.000 osób.

Jak powstało Gustaw EDU?

Początków powstania placówki trzeba upatrywać w roku 1988 i nazwie firmy Gustaw Securitas (Gustaw – imię pomysłodawcy i głównego założyciela, Securitas – z łaciny „bezpieczeństwo”).

Firma GUSTAW SECURITAS Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 1988, pierwotnie w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia – jako jedna z pierwszych tego typu firm w Polsce. Stale się rozwijając, otwierając swoje odziały i placówki zamiejscowe w kolejnych gminach i powiatach GUSTAW SECURITAS stała się liderem ochrony na Pomorzu Zachodnim, zatrudniając wielu praktyków i profesjonalistów w dziedzinie bezpieczeństwa. Po wejściu w życie ustawy o ochronie osób imienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. okazało się, że brakuje na rynku podmiotów, które będą w stanie szybko, sprawnie i profesjonalnie przeszkolić ponad pół tysiąca naszych pracowników. W związku z tym zapadła decyzja o tym by samemu zorganizować własny dział szkoleń.

Od roku 1998 zaczęliśmy sami szkolić swoich pracowników – jako pierwszy tego typu podmiot w Polsce, potem również szkoliliśmy pracowników innych firm ochrony, powierzając to zadanie specjalistom ds. wyszkolenia służb mundurowych. Naszymi wykładowcami zostali m.in. szkoleniowcy oddziałów specjalnych i antyterrorystycznych, szefowie ochrony banków, kierownik dz. konwojów, kierownik dz. ochrony fizycznej, byli Policjanci z wieloletnim stażem (np. komendanci). Zespół wykładowców został wyselekcjonowany pod kątem jak najbardziej praktycznego przekazywania wiedzy.

Pragnęliśmy by nasi kursanci uczyli się na błędach innych i sami wystrzegali niebezpiecznych sytuacji, umieli je rozpoznać w codziennej pracy i wiedzieli jak reagować w obliczu niebezpieczeństwa. Udało nam się połączyć teorię z praktyką na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego jest fakt uzyskiwania jednej z najwyższych zdawalności naszych kursantów podczas trzydniowego/ trzyetapowego egzaminu państwowego przeprowadzanego przez Komendę Wojewódzką Policji do roku 2014 (wcześniej by uzyskać licencję pracownika ochrony trzeba było zdać egzamin państwowy, obecnie realizowany jest egzamin wewnętrzny, zaś tylko ubiegający się o pozwolenie na broń do celów służbowych są poddawani egzaminowi organizowanemu przez Policję).

Cele i założenia Gustaw EDU

Celem Gustaw EDU jest stworzenie idealnych warunków do przeprowadzenia profesjonalnego i efektywnego szkolenia dla Klientów indywidualnych oraz pracowników Państwa firmy. W naszym centrum znajdują się sale umożliwiające organizację szkoleń, kursów i warsztatów w kilku różnych grupach jednocześnie, gwarantując przy tym niezakłócony przebieg wszystkich spotkań.

Dla Państwa komfortu Gustaw EDU jest zamknięte dla gości z zewnątrz, nie będących uczestnikami szkoleń. Dysponujemy kompletnym wyposażeniem, a w razie potrzeb zorganizujemy każdą ilość dodatkowego sprzętu i udostępnimy sale do ćwiczeń.

Dlaczego Gustaw EDU?

Uznając swoich Klientów za największe dobro i klucz do sukcesów dążymy do efektywnego wykorzystania wiedzy i doświadczenia naszych partnerów strategicznych, ekspertów oraz specjalistów z wielu branż. Lubimy dzielić się tą wiedzą. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu usług szkoleniowych i adresowanie ich dla szerszego grona mieszkańców naszego regionu.

Celem Gustaw EDU jest zapewnienie kursantom możliwie jak najlepszych kompetencji zawodowych i przygotowanie ich do wykonywania wybranego zawodu. Naszym celem jest także danie możliwości uczestnikom szkoleń, aby mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania – dzięki szkoleniowcom, którzy mają szerokie doświadczenie i są ekspertami w swojej dziedzinie.

Zapraszamy do współpracy i do korzystania z naszych usług. Będziemy zachwyceni z każdego kontaktu, z każdej propozycji tematyki interesujących Państwa szkoleń – prosimy o mail na adres: info@gustawedu.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha

  Gustaw FishGustaw Agroszkolenia szczecinedu szkolenia