Nowoczesne biurowce w centrum Szczecina – Biuro Park Nad Odrą

Idealna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, doskonała infrastuktura techniczna, duża powierzchnia biurowa i miejsca parkingowe, pomieszczenia socjalne – to tylko kilka atutów, które wyróżniają nasz biurowiec. Jest to idealne miejsce dla Twojego biznesu.

Wynajem biura Szczecin

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz dla siebie biura do wynajęcia? Szczecin to miejsce działalności naszej firmy i miasto, w którym zapewniamy naszym klientom odpowiednią przestrzeń biurową. Szczecin to też miasto możliwości, powstających nowych podmiotów gospodarczych i dynamicznego wzrostu gospodarczego. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy komfortowe i doskonale przystosowane biura.

Wynajem powierzchni biurowej Szczecin

Gustaw Properties oferuje biura dla każdego. W naszej polityce jakości nie skupiamy się jedynie na olbrzymich korporacjach, które potrzebują dużych powierzchni biurowych. W naszej ofercie klienci znajdą też małe przestrzenie biurowe, a także nieco większe biura, oparte na zasadzie typu open space. Jednocześnie oferujemy niską cenę wynajmu i doskonałą infrastrukturę techniczną. W Parku Nad Odrą do dyspozycji naszych klientów oddajemy ponad 7700 m kwadratowych. Biurowiec znajduje się w idealnej lokalizacji, która gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całym miastem. Gwarantujemy doskonałą infrastrukturę techniczną i wnętrza dopasowane do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie są też biura, które zostały już w pełni wyposażone i czekają tylko na swoich użytkowników. Biurowiec zlokalizowany w centrum Szczecina dysponuje ponad 260 indywidualnymi miejscami parkingowymi. Nasze biura są usytuowane w odległości 500 m od Wałów Chrobrego i 2 km od Dworca Głównego. Niezwykle dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego zainstalowaliśmy system kontroli dostępu, systemy antywłamaniowe i napadu. Zapewniamy też pełną infrastrukturę, jeśli chodzi o dostęp do zintegrowanej sieci oraz w pełni wyposażone kuchnie na każdym piętrze i węzły sanitarne.

Zapraszamy duże i małe firmy – oferujemy aranżację wnętrza dopasowaną do Twoich potrzeb, w ofercie także biura już wyposażone.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Gustaw FishGustaw Agrobiuro szczecin wynajemGustaw Energy