Gustaw EDU zajmuje się organizacją szkoleń, kursów i warsztatów. Oferujemy szkolenia zawodowe dla branży security, z dziedziny rozwoju osobistego, zarządzania, dedykowane dla managerów i właścicieli firm, osób zajmujących się podatkami i rachunkowością, zamówieniami publicznymi, także szkolenia z zakresu IT – np. obsługa programów, aplikacji i ich wykorzystanie w celu reklamowania prowadzonej działalności, tworzenie stron internetowych, czy też szkolenia z zakresu inwestycji osobistych. Realizujemy szkolenia na zamówienie z różnych dziedzin.

Od 1998 r. szkolimy kandydatów i pracowników ochrony, będąc w tym niekwestionowanym liderem na Pomorzu Zachodnim. W ramach programu są bloki prawne, managerskie, związane z psychologią, kryminologią czy kryminalistyką, ale i jest również pierwsza pomoc, wyszkolenie strzeleckie – przygotowujemy do egzaminu celem uzyskania pozwolenia na broń, uczymy technik interwencyjnych i samoobrony, szkolimy na licencję detektywa czy też kierowników oraz członków służby informacyjnej i porządkowej na imprezach masowych.

Do tej pory szkolenia realizowane były pod markami „Pomorska Niepubliczna Placówka Kształcenia Pracowników Ochrony Gustaw Securitas System” oraz „Gustaw Securitas – Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego”. Przeszkoliliśmy ponad 17.000 osób.

gg button

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha